کولر گازی سرد و گرم 24000 شارپ SHARP AIR CONDITIONER AY-A24LCM

( AY-A24LCM )
شارپ تکنولوژی خود را با یک کولر جدید همراه با فن آوری های به روز ارائه داده است.این کولر با مدل نامبر AY-A24LCM در دوقسمت پنل داخلی و خارجی همراه با قطعات محکم تولید شده است.شما می توانید از این کولر جدید شارپ در هر مکانی استفاده کنید.این کولر همراه با قابلیت هایی همچون عملکرد بی صدا و پوشش ضد زنگ طراحی شده که باعث می شود تا راحت تر بتوانیم از ان استفاده کنیم و طول عمربیشتری داشته باشد کولر گازی شارپ مدل A24LCMM همراه با یک ریموت کنترل،صفحه نمایش و ویژگی هایی همچون تایمر  تاخیرو تنظیم جهت هوا تولید شده است.همچنین این دستگاه تهویه هوا به علاوه خنک کردن فضای محیط زندگی شما می تواند از ورود گرد و غبار به داخل خانه شما جلوگیری کند و با استفاده از فیلتر های تصفیه هوای خود ان ها را ازبین ببرد.در این کولر شارپ مدل ای 24 ال سی ام شما می توانید جهت هوای تولید شده را به دلخواه تنظیم کنید تا فضای گسترده تر را تحت پوشش خود قرار دهد.

      

 • قابلیت تنظیم جریان هوا
 • دارای تابع تایمر
 • صفحه نمایشLED بر روی ریموت کنترل
 • تابع MODE برای انتخاب حالت های هوا
 • دارای ظرفیت 24000   
 • دارای حالت خواب راحت

23,500,000 ریال بدون مالیات.

کولر گازی شارپ با ظرفیت 24000 با کاربرد سرمایشی و گرمایشی و نمایشگر دیجیتال ، تایمر ، حالت خواب ، تنظیم جریان چهار طرفه در سایت خرید و فروش اینترنتی بانه روز SHARP AIR CONDITIONER SLEEP MODE , TIMER , FAN SPEED AY-A24LCM

تنظیم جریان هوا اسپلیت دیواری شارپ Air flow regulator
در کولر گازی AY-A24LCM شارپ جهت جریان هوا را می توان مناسب با سلیقه خود و به دلخواه  تنظیم کرد. در واقع، تنظیم جهت عمودی جریان هوا با استفاده از دکمه موجود بر روی ریموت کنترل امکان پذیر می باشد که با استفاده از این قابلیت می توانید به راحتی جهت هوا را به طور عمودی برای اتاق خود تنظیم کنید.همچنین می توان با استفاده از پره های تنظیم هوا به صورت افقی  در چپ و راست به راحتی جهت هوا را به طور افقی تنظیم کرد  با استفاده از این ویژگی این کولر شما می توانید در هر نقطه از اتاق هوای خنک ان را احساس کنید و از ان لذت ببرید.

عملکرد خنک کننده Cooling Performance
این اسپلیت شارپ با استفاده از سیستم تهویه مطبوع خود ،حرارت در اتاق را جذب می کند و آن را انتقال می دهد به واحد خارجی تا تخلیه شود. به طوری که در این فرایند درجه حرارت محیط های داخلی کاهش یافته ،و همچنین  ظرفیت خنک کننده آن با درجه حرارت محیط در پنل خارجی افزایش یا کاهش می یابد.کولر جدید  شارپ دارای عملکرد ضد انجماد است که این کولر با استفاده از سنسورهای حرارتی خود در محیط اگر دمای محیط بیش از اندازه سرد شود این سنسورهای حرارتی دست به کار شده و مبدل های حرارتی تشکیل می دهند که این مبدل های حرارتی در دمای بسیار کم و زیر صفر تشکیل می شوند و باعث می شوند تا هوایی مطبوع و تهویه شده در اتاق برای شما تشکیل شود.همچنین در این کولر یک تابع برای ضد انجماد برای مواقعی است که دمای کولر به زیر صفر می رسد در این حالت این تابع از یخ زدگی جلوگیری می کند.در این شرایط مبدل های حرارتی شروع به کار می کنند و از انجماد محافظت می کنند.

دکمه خاموش / روشن On / off button SHARP A24LCM
همچنین بر روی این ریموت کنترل یک دکمه on / off قرار دارد که اگر در هنگام کارکردن دستگاه این دکمه را فشار دهید عملکرد دستگاه متوقف و خاموش خواهد شد.برای روشن شدن دستگاه کافیست تا یک بار دیگر این دکمه رافشار دهید .اگر تایمر دستگاه را فعال کرده باشید بعد از خاموش کردن این تابع تایمر لغو خواهد شد.اما ویژگی قابل توجه این دستگاه این است که حتی بعد از خاموش کردن ان تنظیمات از پیش تعریف شده برای ان لغونخواهد شد و می تواند پس از روشن شدن عملیات خود را ادامه دهد. همچنین  دکمه  BLOW  را فشار دهید، و می توانید عملکرد هوای خشک را روشن یا خاموش کنید. در حالت هوای خشک و خنک، می توانید این دکمه را فشار دهید که آیکن ان بر روی صفحه نمایش نشان داده خواهد شد و نشان می دهد که این تابع فعال است.در هنگام خاموش  و یا روشن کردن کولر این دکمه وضعیت اصلی دستگاه را حفظ خواهد کرد .
 
ریموت کنترل کولر A24LCM شارپ Remote Control
کولر aya24lcm شارپ همراه با یک ریموت کنترل با برد قدرتمند برای کنترل برنامه های ان تولید شده است که با استفاده از فناوری های خود سیگنال های ورودی را دریافت می کند و باعث می شود تا کولر در سریعترین زمان ممکن دستورالعمل مورد نظر را اجرا کند .این ریموت کنترل شامل دکمه هایی همچون تایمر،قفل کودک و تنظیم دما و سایر تنظیمات می باشد.شما با استفاده از این ریموت کنترل می توانید جهت هوای کولر را نیز کنترل کنید.این ریموت کنترل همچنین مجهز به یک صفحه نمایش برای نمایش اعداد می باشد .این صفحه نمایش همچنین دارای یک تابع دکمه نور بر روی ریموت کنترل است که شما می توانید انتخاب کنید که این نور روشن باشد یا خاموش باشد.هنگامی که این دکمه روشن است ،ایکن ان بر روی صفحه نمایش نشان داده خواهد شد و صفحه نمایش با استفاده از نور ان روشن خواهد شد و تا زمانی که شما ان را خاموش نکنید چراغ نشانگر بر روی صفحه روشن باقی می ماند .زمانی که این نور خاموش باشد چراغ نشانگر ان بر روی مانیتور نیز خاموش خواهد شد . این ریموت کنترل همچنین شامل دکمه هایی برای تنظیمات مختلف می باشد.

حالت خواب راحت در شب SLEEP MODE
این ریموت کنترل دارای یک دکمه SLEEP  در قسمت پایینی می باشد که باعث می شود تا شما بتوانید کولر را برای مدت زمان معینی تنظیم کنید اگر شما بر روی این دکمه کلیک کنید،می توانید حالت خواب این کولر را فعال کنید وشما با استفاده از این تابع می توانید دمای کولر را در حالت متناسب قرار دهید.همچنین این تابع باعث می شود تا کولر بتواند دمای دستگاه را با دمای محیط مطابقت دهد و آن را تنظیم کند . این حالت باعث می شود تا در مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود.در این حالت شما همچنین می توانید زمان سنج را نیز تنظیم کنید و یک زمان مناسب برای این حالت فعال کنید که پس از زمان تعین شده به طور خودکار این حالت فعال یا غیر فعال شود.این تابع قادر است تا در محیط های مختلف و یا هنگام شب،دمای کولر را تنظیم کند و در اوقاتی که هوا سرد تر یا گرم تر است ،هوای مناسب را فراهم و تولید کند.
حالت های فن در کولر شارپ مدل ای 24 ال سی ام FAN
دکمه فن بر روی کولر گازی 24 هزار شارپ را می توان برای تغیر دمای خودکار در کولر انتخاب نمود.اگر شما از این دکمه استفاده کنید سه حالت  سرعت  کم، متوسط، و سرعت بالا به طور پیش فرض برای آن انتخاب شده اند که پس از روشن شدن کولر به طور متوسط یکی از این حالت ها را متناسب با فضای زندگی شما انتخاب می کند. همچنین شما می توانید با استفاده از یک  دکمه ساعت را بر روی صفحه نمایش به راحتی راه اندازی و مشاهده کنید. می توانید از این ساعت برای تنظیم تایمر و سایر گزینه های این کولر استفاده کنید.همچنین در هنگام تنظیم تایمر شما می توانید مقدار زمان باقی مانده از دوره و ساعت فعلی را در این صفحه نمایش ببینید.

حاتهای مختلف کولر MODE
حاتهای مختلف کولر MODE

به علاوه تنظیمات ویژه در این کولر شارپ ،این ریموت کنترل مجهز به یک دکمه MODE در بخش تنظیمات خود می باشد این دکمه  دارای چهار حالت ،خودکار،هوای خنک،هوای خشک ، و هوای گرم است که هر کدام از این حالت ها را می توان متناسب با هوای محیط زندگی خود انتخاب نمود.حالت خودکار این دکمه حالت عادی ان است که در این حالت دمای کولر بر روی صفحه نمایش نشان داده نخواهد شد .همچنین می توانید از حالت های دیگر مانند هوای خنک این کولر برای تولید هوایی خنک و دلپذیر استفاده کنید. همچنین با استفاده از دکمه TEMP می توانید تنظیمات دستگاه را راه اندازی کنید .تنظیماتی مانند درجه حرارت اتاق و درجه حرارت محیط داخلی را می توانید تنظیم کنید . این تنظیمات در این کولر در هنگام فعال شدن بر روی صفحه نمایش نشان داده می شوند.

تابع تایمر زمانی در کولر گازی 24000 شارپ Timer function
تابع تایمر زمانی در کولر گازی 24000 شارپ Timer function

با استفاده از دکمه تایمر در کولر گازی شارپ مدل AY-A24LCM می توانید تایمر کولر را تنظیم کنید در هنگام فعال بودن این تابع  سیگنال "ON" بر روی  صفحه نمایش چشمک میزند و مدت زمان تنظیم شده از طریق عدد نمایش داده خواهد شد. این تابع در طول 5 ثانیه فعال می شود ، با فشار دادن دکمه + می توانید برای تنظیم مقدار زمان آن از بخش عددی اقدام کنید، و باهر بار فشار آن دکمه، می توانید مقدار زمان تایمر ان را افزایش دهید.شما می توانید بر اساس ساعت فعلی به راحتی تایمر این دستگاه را تنظیم کنید.با استفاده از این تابع تایمر شما می توانید کولر را تنظیم کنید تا بعد از مدت زمان مشخص شده روشن شود.

مشخصات فنی  technical specifications
 • تولید کننده :شارپ
 • مدل نامبر:aya24lcm
 • رنگ محصول:سفید
 • حالت اصلی :گرمایش ،سرمایش
 • قدرت خنک کننده 24000
 • صفحه نمایش:داردLED

سایر امکانات Other features SHARP AYA24LCM
 •  تایمر :دارد
 • مبدل های حرارتی :دارد
 • ریموت کنترل :دارد شغ-ش24مزئ
 • دارای حالت خواب برای خواب راحت در شب
 • لطفا از www.banehroz.com دیدن کنید
 • قابلیت تنظیم جریان هوا : چهار جهت
 • دارای فیلتر تصفیه هوا

لوازم جانبی accessories
 • ریموت کنترل
 • باتری برای ریموت کنترل
 • 5 متر لوله مسی
 • 5 متر کابل
 • شاسی پنل
 • نوار لوله
 • دفترچه راهنما
 • یک عدد پنل داخلی و موتور
شارپ
24000
سرمایش و گرمایش
A
24200
24500