کولرگازی 18000 پاناسونیک فقط سرد

( cs-pc18mkf )

فقط سرمایشی

پنل متحرک قابل شستشو

دارای سنسور ECONAVI

دارای سنسور AUTOCOMFORT

دارای حالت رطوبت گیری محیط

قابلیت کنترل جهت جریان هوا

امکان کنترل دستی جهت جریان هوای افقی

کولر گازی اسپلیت 18000 پاناسونیک دارای پنل متحرک قابل شستشو، سنسور ECONAVI، سنسور AUTOCOMFORT، دارای حالت رطوبت گیری محیط، قابلیت کنترل جهت جریان هوا، امکان کنترل دستی جهت جریان هوای افقی می باشد. کولر گازی اسپلت  18000 پاناسونیک دارای فیلترهای هوای چند لایه است و قابلیت تنظیم دمای محیط را در کمترین زمان ممکن دارد.

2,290,000 ریال بدون مالیات.

کولرگازی 18 هزار تک پنل پاناسونیک مدل


کولر گازی18000 پاناسونیک یک کولرگازی کم مصرف تک پنلی دیواری می باشد که برای مناطق گرمسیر و حاره ای ساخته شده است.

سنسور ECONAVI

اسپیلت 18000 پاناسونیک مجهز به سنسور هوشمند تشخیص دما و رطوبت محیط اکوناوی می باشد بطوریکه کولر می تواند دمای هوا را در یک درجه خاص و طبق میل شما نگه دارد.این سیستم کاملا هوشمند بوده و هوا در مناطقی جریان پیدا می کند که لازم باشد و این مصرف انرژی را تا 35% کاهش می دهد..

قدرت خنک کنندگی فوق العاده حتی در دمای 55 درجه

پاناسونیک موتور و فن این کولر را بسیار مقاوم ساخته و در برابر شرایط آب و هوایی (آب،باد،برف و سرما)بسیار مقاوم می باشد.موتور این کولرگازی در دمای 55 درجه سانتی گراد هم تست شده و کاملا عاری از هرگونه عیب و نقص بهترین هوای خنک را تولید می کند.

محافظ کندانسور آبی رنگ

این کولرگازی برای بالا بردن مقاومت کندانسور در مقابل آب،باد و زنگ زدن و سایر عوامل مخرب محیطی از یک لایه محافظ آبی رنگ استفاده کرده که در بدترین شرایط 100% از کندانسور محافظت میکند پس شما در 4 فصل  می توانید از این کولر استفاده کنسد و نیازی به بردن به انباری در فصول سرد سال نیست.

پاناسونیک
18000
سرمایش
A
18000
تک فاز 220 V
A